Security Blog

Představujeme přístupové a docházkové snímače eSeries

Moderní systémy nemusí být složité, právě naopak. Inteligentní snímače od společnosti Action určené pro kontrolu přístupů jsou intuitivní a praktické.

Řada společností hledá řešení, jak optimalizovat přístupové systémy a zároveň je nakombinovat s evidencí docházky. Řešením mohou být právě snímače řady eSeries.

Maximální stupeň zabezpečení

Pro maximální uživatelské pohodlí není nutné snímače připojovat k žádné řídící jednotce. Stačí připojení do lokální sítě LAN přes internet. Vysoký stupeň zabezpečení poskytuje technologie Smart Security vybavená šifrováním protokolem AES 256 bit. Snímače splňují normu ČSN EN 60839-1-1 a NBÚ a splňují nejvyšší stupeň zabezpečení. Jsou vhodné i pro objekty označené stupněm nejvyššího rizika.

Mnoho způsobů identifikace

Snímač eSmart Reader si rychle nastavíte podle vašich předvoleb v cloudu a intuitivně si navolíte řízení přístupu nebo možnost vyšší bezpečnosti přístupu. Identifikaci lze provádět pomocí zadání PIN kódu, otiskem prstu nebo přiložením karty. Dalšími možnostmi je identifikace na základě bezkontaktní platební karty, městské karty nebo jakýmkoli dalším bezkontaktním identifikátorem.

Kombinace docházkového a přístupového systému v jednom zařízení představuje úsporné řešení. Systém nabízí i mobilní aplikaci, která se hodí, když jste na cestách.

Také by vás mohlo zajímat

Moderní kamery D-link nabízejí ostrahu domácností či kanceláří odkudkoli

Vládou prošel návrh zákona o soukromých bezpečnostních službách. Ty budou nově rozděleny do šesti skupin.

Termokamery české produkce mají umělou inteligenci a stojí zlomek toho, co podobná řešení

Krize kolem koronaviru prověří odolnost firem proti útokům hackerů