Security Blog

Zabezpečovací systém Simplisafe ochrání před zloději i živelnou pohromou

Systém Simplisafe představuje kompletní 24hodinovou ochranu domova. Navíc lze systém nastavit přesně podle vašich potřeb a možností.

Vybrat si zabezpečovací systém podle vlastních preferencí a sestavit si ho tak, aby vyhovoval vašim potřebám? Se systémem Symplisafe to je hračka. V zásadě máte možnost vybrat si z několika sad vybavených různými komponenty podle toho, jakou úroveň zabezpečení potřebujete a jaké jsou vaše finanční možnosti.

Jaké funkce Simplisafe nabízí

Základ tvoří základní stanice, ovládací klávesnice a kamerový systém. Základní stanice má velmi líbivý design. Lze ji připojit pomocí wifi, obsahuje SIM kartu pro případ zálohy a pokud by došlo k výpadku napájení, lze využít záložní baterie s 8hodinovou výdrží. Klávesnice a další komponenty jsou rovněž bezdrátové a fungují na baterie.

Nastavit si lze tři režimy – Home, Away a OFF. K deaktivaci systému slouží zadání PIN kódu nebo deaktivace na dálku pomocí přívěsku na klíče. Ve chvíli, kdy se blížíte k domovu tak můžete systém vypnout předtím, než otevřete dveře.

Bezpečnostní kamera pracuje pomocí wifi připojení a je nutnou součástí zabezpečovacího systému. Pokud chcete využít možnosti propojení s bezpečnostní agenturou, je nutné, aby v případě poplachu měla agentura možnost video ověření toho, co poplach způsobilo.

Bezpečnostní čidla, která si můžete pořídit navíc, pak monitorují jak tříštění skla, tak poskytují i ochranu před zaplavením, zamrznutím i před vznikem požáru. Pohybová čidla jsou určena k instalaci do výšky 2 metrů, aby nedošlo ke spuštění alarmu pohybem domácích mazlíčků.

V příslušné mobilní aplikaci pak máte přístup k videozáznamům, které se zde nahrávají a ukládají po spuštění alarmu. Aplikace vám také umožní správu všech senzorů.

Jedinou nevýhodou tohoto zabezpečovacího systému pro domácnosti je, že si ho můžete pořídit zatím jen v USA a ve Velké Británii.

Také by vás mohlo zajímat

Kriminalita za loňský rok klesla o více než 16 %

Nová kamera Axis nabízí spolehlivou termální detekci a vizuální ověření v jednom

Technologické inovace na rok 2021 podle společnosti Cisco

Jaké budou hlavní trendy v bezpečnostním sektoru pro rok 2021?