Security Blog

Inteligentní detektor kouře od Netatmo vydrží až 10 let bez výměny baterie

Požár je strašákem pro všechny domácnosti. S inteligentním detektorem kouře od společnosti Netatmo ale můžete být v klidu.

Společnost Netatmo poskytuje bezpečnostní technologie pro domácnosti a mezi její významné prvky patří i praktický detektor kouře.

Upozornění na váš smartphone

Optický neboli fotoelektrický detektor aktivuje alarm v případě, že zachytí kouř v místnosti. Zároveň také zašle upozornění na váš smartphone nebo na telefon dalších členů rodiny a vy tak můžete okamžitě jednat i ve chvíli, když jste zrovna mimo domov.

V případě, že doma jste, budete varováni alarmem o hlasitosti 85 dB.

Abyste měli jistotu, že detektor funguje, obsahuje vestavěnou baterii, která při standardních podmínkách udrží detektor kouře v provozu až 10 let.

Abyste byli opravdu kompletně chráněni před požárem, instalujte detektor kouře do ložnic, dětských pokojů, do chodeb, do obývacího pokoje, na půdu i do sklepa.

Vše pod kontrolou s mobilní aplikací

Pomocí mobilní aplikace budete mít monitoring vždy pod kontrolou. Detektor Netatmo si sám hlídá stav baterie i stav wi-fi připojení a čidel. Pokud zjistí nesrovnalost, okamžitě vás upozorní.

Přes aplikaci si také můžete v pravidelných intervalech nastavit zapnutí upozornění na zvukovou zkoušku, která by měla proběhnout minimálně jednou ročně.

Výbornou funkcí je i možnost vypnutí planého poplachu opět přes mobilní aplikaci. Nemusíte tak nikam šplhat a vypínat alarm ručně na detektoru.

Aby byl detektor kouře kompatibilní s dalšími produkty Netatmo, využívá Bluetooth propojení.

Také by vás mohlo zajímat

Soutěž Slepá místa podpoří prevenci kriminality ve vítězné obci

Ministerstvo vnitra vyhlašuje veřejné soutěže bezpečnostního výzkumu, výsledky pomůžou složkám IZS

Česko se zapojilo do celosvětové kampaně Den bezpečnějšího internetu

Kriminalita za loňský rok klesla o více než 16 %